Control, Stuttgart, 23-26.04.2024

utworzone przez | kw. 29, 2024 | Targi | 0 komentarzy

Control Messe to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Niemczech, skupiające się na technologiach przemysłowych i automatyzacji. Odbywające się w dniach 23-26 kwietnia 2024 roku, targi przyciągają uczestników z całego świata, którzy prezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie produkcji, obróbki metali, automatyki i inżynierii mechanicznej.

W tym roku Endo-Tech współpracując z chińskim partnerem, firmą Trojan, miała okazję zaprezentować swoje produkty związane z metalografią. Metalografia to nauka zajmująca się badaniem struktury materiałów metalowych pod mikroskopem, co jest kluczowe w przemyśle, zwłaszcza w procesach produkcji i kontroli jakości.

Nasze pokazy na stoisku przyciągały uwagę odwiedzających, prezentując innowacyjne technologie i narzędzia służące do analizy i oceny struktury metali. Współpraca z chińskim partnerem dodatkowo poszerzała zakres możliwości rynkowych i potencjalnych klientów, wykorzystując synergiczne efekty obu firm.

Control Messe to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, zdobycia wiedzy o najnowszych trendach w branży oraz promowania swoich produktów na międzynarodowym rynku.