Pandemia Koronawirusa

utworzone przez | mar 25, 2020 | Aktualności

od 04.03.2020 (tzw. pacjent 0 w Polsce) – do odwołania

Jak wszyscy wiemy obecnie cała Europa pogrąża się w pandemii koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19. Obecnie w samej Polsce mamy 900 osób (na dzień 25.03.2020) osób zarażonych nowym wirusem.

W obecnych czasach jesteśmy biznesowo połączeni z firmami z różnych regionów Europy i Świata.

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną wszyscy podjęliśmy kroki zmierzające do ograniczenia negatywnych jej skutków, jednocześnie starając się zapewnić ciągłość świadczenia naszych usług. Nasi partnerzy w Niemczech oraz na świecie w oparciu o obecną sytuację postanowili wdrożyć procedury, które pozwolą na zminimalizowanie skutków pandemii (praca zdalna, podział na zmiany, zredukowanie do niezbędnego minimum osób przebywających w biurach). Ma to na celu uniknięcie sytuacji, w której wszyscy zostaną zarażeni, oraz zminimalizowanie prawdopodobieństwa, że ​​firma zostanie zamknięta a wszyscy pracownicy będą musieli poddać się kwarantannie.

W tej sytuacji prosimy zrozumieć, że nasz czas reakcji może być nieznacznie opóźniony, a realizowane obecnie zamówienia mogą wydłużyć się w czasie.

Wszyscy będziemy wdzięczni za Państwa zrozumienie!