Badania NDT Katowice

W Endo-Tech oferujemy sprzedaż sprzętu do badań nieniszczących, który powstał przy zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz wysokich gatunkowo materiałów. Precyzja, z jaką wykonano poszczególne urządzenia, sprawia, że spełniają rygorystyczne normy i redukują ryzyko błędów pomiarowych.

Czym są badania nieniszczące?

Badania NDT (nieniszczące) to specjalistyczna procedura, którą stosuje się do określania jakości oraz właściwości różnych materiałów czy produktów. Wykonywane są w działach produkcyjnych oraz w trakcie użytkowania konkretnych urządzeń.

Technologia badań nieniszczących pozwala więc wykonywać dokładne oraz specjalistyczne pomiary, aby wykryć nieciągłości i wady w materiale. Badanie nie narusza jednocześnie struktury badanego przedmiotu czy właściwości użytkowych. Sprzedaż sprzętu do badań nieniszczących, jaką prowadzimy, ma więc na celu dostarczenie wysokiej jakości produktów, dzięki którym wykona się szczegółową analizę wyposażenia bez utraty ich potencjału.

Jaki sprzęt do badań nieniszczących sprzedajemy?

W Endo-Tech proponujemy rozbudowany asortyment sprzętu do badań nieniszczących, m.in.:

  • boroskopy, które umożliwiają wygodną, komfortową i precyzyjną pracę. Są bardzo uniwersalne i mają możliwość dopasowania długości oraz średnicy. Dzięki temu za ich pomocą zbada się sprzęty o różnych wymiarach,
  • wideoendoskop iRIS X PRO z sondą Dual View, który umożliwia zdalne, wizualne kontrolowanie przemysłowe,
  • cyfrowy twardościomierz Shore’a do precyzyjnego pomiaru twardości miękkich tworzyw sztucznych,
  • boroskop Multi Swing Prism do badań w trudnych warunkach, w miejscach niedostępnych i słabo oświetlonych – a nawet zupełnie ciemnych,
  • fiberoskop Micro Flex z giętką końcówką, która może dostać się do nawet najbardziej niedostępnych miejsc,
  • fiberoskop iFlex o ergonomicznej budowie, poręcznym kształcie i wytrzymałej konstrukcji,
  • wideoendoskop iRIS 7 PRO o kompaktowej konstrukcji i z całkowicie zintegrowanym systemem,
  • wideoendoskop XLED PRO z możliwością swobodnego wymieniania sond,
  • ściernice do cięcia, czyli tarcze wysokiej jakości. Sprawdzą się do obróbki metali żelaznych oraz nieżelaznych.

W Endo-Tech proponujemy sprzedaż sprzętu do badań nieniszczących najwyższej jakości. Dzięki tym urządzeniom można wykonać niezbędne pomiary, jednocześnie zachowując pełną kontrolę nad urządzeniem i materiałem wykorzystywanym w danej dziedzinie. Wybierając sprzęt NDT z naszej oferty, zyskuje się więc gwarancję zadowolenia, niezawodności i dokładności na bardzo wysokim poziomie. Nasz asortyment sprawi więc, że badania nieniszczące przebiegną bardzo sprawnie.