Aktualnosci

Wideo-endoskop iRis DVR 7 PRO na szkoleniu CBRN

13.08.2020

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu CBRNE (przygotowanie do wykonywania czynności ratowniczych w sytuacji zagrożenia czynnikami o charakterze chemicznym, biologicznym, radiologicznym, nuklearnym oraz materiałami wybuchowymi).

W trakcie szkolenia poza przekazaniem bardzo rzeczowej i konkretnej wiedzy o zagrożeniach przez najwyższej klasy specjalistów był również pokaz możliwości sprzętu. Bo nawet najlepiej wyszkolone osoba bez odpowiedniego narzędzia czasem niewiele może. Takim sprzętem okazał się nasz iRis DVR 7 PRO.

zobacz więcej ...

Badanie wizualne kolumny rektyfikacyjnej

09.06.2020

Od jakiegoś czasu oferujemy usługi badania wizualnego. Dziś kolejne zlecenie – sprawdzenie wnętrza kolumny rektyfikacyjnej. Robotę zrobił iRis7PRO no i operatorzy. Zapach spirytusu zainspirował do tworzenia domowej nalewki 🙂 W sam raz na targi 🙂

zobacz więcej ...

Film z kontroli spoiny iRis PRO X

27.05.2020

Przedstawiamy film z kontroli spoin dla przemysłu farmaceutycznego. Kontrola wykonana Wideo-endoskopem iRis X PRO. 

zobacz więcej ...

Boroskopy przemysłowe

15.05.2020

W ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo pytań o boroskopy przemysłowe. Do jakiej kontroli się nadają, jak konfigurować (jak dobrać odpowiednią kamerę, itd.) a w szczególności pojawiały się pytania o DOV i FOV. W ulotce boroskopy staraliśmy się zawrzeć wszystkie niezbędne informację jakie trzeba Nam przekazać w celu dobrego doboru boroskopu:

  • średnica
  • długość
  • FOV – pole widzenia (najpopularniejszy 80 lub 90 stopni)
  • DOV – kierunek widzenia (zależy od aplikacji)

Zawsze chętnie pomożemy w dobrze właściwych parametrów!

zobacz więcej ...

Boroskop pionowy na statywie precyzyjnym

12.05.2020

Nasze kolejne indywidualne wdrożenie pod zamówienie klienta.

Boroskop ze statywem precyzyjnym, z regulowanym, zadanym posuwem pionowym w zakresie 0-50mm. Pozwala na precyzyjne umieszczenie boroskopu w badanym otworze, bez ryzyka dotknięcie jego krawędzi!
Operator zadaje wstępnie wysokość umieszczenia boroskopu, następnie z płynnym posuwem o zadanej głębokości dokonuje inspekcji!

iCapture wraz z kamerą CubeCam pozwalają na rejestrację i archiwizację inspekcji!

zobacz więcej ...

Dostawa boroskopu Multiscope

11.05.2020

Dziś dostarczyliśmy boroskop MultiSwingPrism. Średnica 9 mm i długość 705 mm.

 

zobacz więcej ...

Wdrożenie dla klienta

07.05.2020

Kolejny nasz projekt (zrealizowany 2019 roku). Tym razem kontrola połączenia lutowanego w detalu. W tym przypadku średnica otworu przez, który miał wejść endoskop to 3,8 mm. Była i jest tu realizowana kontrola 360 stopni połączenia lutowanego. Zaoferowaliśmy tutaj XLED PRO, 2,4 mm, 1 metr z obiektywem bocznym. Nadaję się idealnie

zobacz więcej ...

Nowy wymiar pracy zdalnej

06.05.2020

Połączenie naszych endoskopów oraz możliwości, które daje nam obecna technologia przenosi nas w zupełnie inny wymiar pracy zdalnej. Jesteśmy w stanie wspólnie zbadać detal, który do nas wyślecie bez wychodzenia z biura. Dzięki ‚live stream’ i możliwości podłączania naszych sond do PC lub zewnętrznego monitora mamy możliwość kontroli detalu z biura.

zobacz więcej ...

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po naszym biurze

28.04.2020

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po naszym biurze 😉

zobacz więcej ...

Dedykowany endoskop

27.04.2020

Już od jakiegoś czasu pracujemy nad specjalnym, dedykowanym rozwiązaniem dla jednego z naszych klientów. Dosyć krótka część robocza, umieszczona w rękojeści ułatwiającej prace a wszystko to zawieszone na sprężynie aby ułatwiać pracę operatorom. Ze specjalnym podziękowaniami dla Alexander Boll, Nermin Trobradovic i Oliver Neumann za fantastyczną pracę zespołową!! Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

zobacz więcej ...

Pandemia Koronawirusa

od 04.03.2020 (tzw. pacjent 0 w Polsce) - do odwołania

Jak wszyscy wiemy obecnie cała Europa pogrąża się w pandemii koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19. Obecnie w samej Polsce mamy 900 osób (na dzień 25.03.2020) osób zarażonych nowym wirusem.

W obecnych czasach jesteśmy biznesowo połączeni z firmami z różnych regionów Europy i Świata.

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną wszyscy podjęliśmy kroki zmierzające do ograniczenia negatywnych jej skutków, jednocześnie starając się zapewnić ciągłość świadczenia naszych usług. Nasi partnerzy w Niemczech oraz na świecie w oparciu o obecną sytuację postanowili wdrożyć procedury, które pozwolą na zminimalizowanie skutków pandemii (praca zdalna, podział na zmiany, zredukowanie do niezbędnego minimum osób przebywających w biurach). Ma to na celu uniknięcie sytuacji, w której wszyscy zostaną zarażeni, oraz zminimalizowanie prawdopodobieństwa, że ​​firma zostanie zamknięta a wszyscy pracownicy będą musieli poddać się kwarantannie.

W tej sytuacji prosimy zrozumieć, że nasz czas reakcji może być nieznacznie opóźniony, a realizowane obecnie zamówienia mogą wydłużyć się w czasie.

Wszyscy będziemy wdzięczni za Państwa zrozumienie!

zobacz więcej ...

Zapraszamy na targi IndustryMeeting, Sosnowiec

26-27.02.2020

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach IndustryMeeting. Zaprezentujemy nasze najnowsze rozwiązania do endoskopii przemysłowej – system DualView.

zobacz więcej ...

Prezentacja firmy Endo-Tech

28.01.2020

Zapraszamy do zapoznania się z krótką historią naszej firmy.

 

Prezentacja firmy Endo-Tech

 

zobacz więcej ...

Pomiary Stereo w naszych wideoendoskopach

21.11.2019

Wideoendoskop PRO – Pomiary Stereo. Wykonuj proste pomiary wybranych elementów metodą Stereo. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją naszych wideoendoskopów oraz do kontaktu z nami

zobacz więcej ...

Sonda DualView w wideoendoskopach serii PRO

14.11.2019

Wideoendoskop PRO – System DualView Dzięki technologii Dual View nie będziesz musiał zmieniać obiektywów aby dostrzec wszystkie szczegóły. Sonda posiada zintegrowane jednocześnie 2 kamery – czołową i boczną, dzięki czemu podczas jednej kontroli na jednym monitorze obserwujemy widok z dwóch kamer jednocześnie.

W każdej chwili widok z kamer możemy zmienić. Wybrać czy obserwujemy na wprost czy kamerą boczną. Od teraz żadne szczegóły podczas kontroli endoskopowej ci nie umkną. Zaoszczędź czas i pieniądze. W jednym urządzeniu możesz korzystać z dwóch perspektyw jednocześnie.

Zapoznaj się z naszymi wideoendoskopami z serii PRO: iRis 7 PRO, iLED PRO, iRis X PRO oraz XLED Pro.

zobacz więcej ...

Reklama bilbordowa Endo-Tech

05.11.2019

Po raz pierwszy w historii zdecydowaliśmy się na reklamę bilbordową. Bilbord usytuowany jest w Rzeszowie na rogu ul. Matuszczaka i ul. Podkarpackiej.

Kto widział ten wie 🙂

zobacz więcej ...

Referencje z wykonanych dostaw

04.11.2019

Przedstawiamy kilka referencji z dostawa dla Służb – głównie przejścia graniczne. Po szczegółowe oferty prosimy o kontakt.

zobacz więcej ...

Funkcja Smart Inspektor

04.11.2019

Przedstawiamy funkcjonalność – Smart Inspektor, dostępną w każdym naszym urządzeniu!

Funkcja Smart Inspektor pozwala na porównywanie zapisanych obrazów z obrazem na żywo. Dzięki temu, można sprawnie i łatwo wykryć wszelkie niepożądane zmiany w analizowanym obiekcie. 

zobacz więcej ...

Nowa odsłona naszej strony

01-11-2019

Z początkiem Listopada zmieniamy naszą stronę. W szczególności dodana została zakładka ‚Aktualności’, która będziemy sukcesywnie uzupełniać.

Zapraszamy do kontakt,

 

 

zobacz więcej ...

Adres

Endo-Tech Buczma Wiśniewski Sp.j.
ul. Hutnicza 59
81-061 Gdynia

Tel.: +48 58 380-24-24
Fax: +48 58 333-40-17

e-mail info@endo-tech.pl

Kontakt

Robert Wiśniewski

Tel.:+48 721 566 885
robert.wisniewski@endo-tech.pl
Paweł Buczma

Tel.:+48 533 283 524
pawel.buczma@endo-tech.pl
  • Polski
  • English